Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aktywacja konta

Go down 
AutorWiadomość
enklava_
Gość




Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitimePon Lis 26, 2007 1:23 am

Cze

Jestem u was w sojuszu od dzis rana . Zarejestrowałem się na forum , ale nikt mi nie aktywował konta , a wiadomości wewnątrz sojuszowe są wyłączone

Enklava
1:273:4
uni 54 ofkors
Powrót do góry Go down
Gość Jak
Gość




Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitimeSob Gru 01, 2007 5:15 pm

witam zarejestrowalem sie na forum jakis czas temu ale nie moge sotac potwierdzenia admina, czekam wiec, i czekam tez na zmiane rangi w sojuszu Very Happy

pozdrawiam Jakubbudz (Solaria)
Powrót do góry Go down
Talvin

Talvin


Male Liczba postów : 107
Registration date : 30/09/2007

Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitimeNie Gru 02, 2007 5:45 am

Aktywowane Smile Jakby ktos jeszcze mial problem to prosze o PMa w grze
Powrót do góry Go down
marzi 88
Gość




Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitimeSob Sty 05, 2008 12:49 pm

chyba jestem kolejna osoba ktora czeka na aktywacje konta i sie nie moze doczekac Crying or Very sad prosze o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy flower
Powrót do góry Go down
rafal
Gość




Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitimePią Sty 11, 2008 2:53 pm

Witam!

Prosze o aktywowanie mojego konta robaczow na forum i zmiane statusu na stronce sojusz poniewaz ciagle mam nowy
Powrót do góry Go down
rafał
Gość




Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitimeWto Sty 15, 2008 1:36 am

Jezeli ktos mi nie aktywuje nie dług konta na forum i nie zmieni statusu z nowego na str. sojuszu to sie pozegnamy! Ile mozna czekac az ktos laskawie cos zrobi co ???!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Aktywacja konta   Aktywacja konta Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aktywacja konta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacja :: Gość-
Skocz do: